Jak odtwarzać i konwertować pliki Xvid

Xvid to biblioteka kodeków wideo, która wykorzystuje standard kodowania wideo MPEG-4. Biblioteka zawiera takie funkcje, jak klatki b, globalna i ćwierć pikselowa kompensacja ruchu, kwantyzacja kratownicy i maskowanie lumi. Obsługuje również H.263, MPEG i inne standardy wideo, w tym DivX. Możesz także konwertować pliki Xvid do różnych formatów. Te narzędzia są bezpłatne i można je znaleźć w Internecie.

Darmowy odtwarzacz Xvid https://programy.net.pl/program,xvid.html
Jeśli szukasz wysokiej jakości odtwarzacza XVID, jesteś we właściwym miejscu. To bezpłatne pobieranie pozwala cieszyć się plikami multimedialnymi na komputerze. Możesz nawet importować pliki do swojej listy odtwarzania za pomocą ikony przypominającej folder. Po zaimportowaniu pliku wystarczy go kliknąć, aby go odtworzyć. Ten odtwarzacz multimedialny obsługuje różne formaty napisów.

Dopóki masz komputer z systemem Windows, to oprogramowanie może otwierać większość filmów XviD. Obsługuje również komputery Mac. Istnieją dwa sposoby otwierania plików Xvid: za pomocą przycisku Otwórz plik w interfejsie głównym, aby znaleźć plik, lub otwierając go z menu Plik. Możesz wybrać między domyślnym odtwarzaczem wideo a darmowym odtwarzaczem. Jeśli używasz komputera Mac, ten odtwarzacz jest lepszy od innych.

Odtwarzacz Blu-ray Lewo
Oprócz płyt Blu-ray odtwarzacz ten odtwarza również popularne filmy. Obsługuje filmy HD 1080p, a także obsługuje pliki audio, takie jak napisy i utwory. Nie obsługuje jednak filmów o rozmiarze większym niż 1080p. Z tego powodu nie jest zalecany dla użytkowników telewizorów ultra-HD. Możesz spróbować innego gracza, jeśli nie możesz dostać tego wymienionego powyżej.

Pliki XVID są kompresowane za pomocą kodeka XVID. Aby odtworzyć plik XVID, musisz zainstalować kodek XVID na swoim komputerze. Możesz go zainstalować, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zainstalowaniu możesz cieszyć się zawartością swoich plików wideo XVID. Oprogramowanie jest bezpłatne i obsługuje różne formaty plików, w tym AVI, FLV i MKV.

Konwerter biurowy
Istnieje kilka opcji konwersji plików XVID, a jedną z nich jest Office Converter. Ten konwerter wideo online działa online i umożliwia przesyłanie plików XVID i pobieranie przekonwertowanej wersji. Jednak konwersja XVID na MP4 może potrwać kilka minut dłużej niż pobrana wersja. Inne darmowe konwertery XVID to Miro Video Converter, iWisoft Free Video Converter, Avidemux i HandBrake.

Xvid to darmowa alternatywa dla popularnej biblioteki kodeków wideo DivX. Wykorzystuje technologię wideo MPEG-4 ASP i jest szeroko stosowany do nagrywania plików wideo na płytach DVD i CD. Za pomocą tego konwertera możesz nawet dostosować parametry wideo i audio plików Xvid. Umożliwi to konwersję plików XVID do innych formatów i zachowanie ich jakości. Jeśli nie chcesz korzystać z darmowej wersji konwertera, możesz również skorzystać z wersji płatnej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *